تصفیه آسا : چه دستگاه تصفیه آبی بخریم؟

تصفیه آسا : چه دستگاه تصفیه آبی بخریم؟

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

تصفیه آسا : چه دستگاه تصفیه آبی بخریم؟

تصفیه آسا : چه دستگاه تصفیه آبی بخریم؟

سوالی که ذهن بسیاری از مصرف کنندگان دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ایران را درگیر نموده است این است که دستگاه تصفیه آب خانگی چه مارکی خوبه؟ و دستگاه تصفیه آب خوب چی بخریم ؟ تا هم آب آشامیدنی لوله کشی شهری به صورت کامل تصفیه شده و هم کیفیت آب آشامیدنی مناسب و استاندارد سلامت بدن انسان باشد . در این مطلب قصد داریم یکی از برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران را به شما عزیزان معرفی نماییم که میتوانید از شرکت تصفیه آسا ، بزرگترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران ، خریداری نمایید .

آب آشامیدنی لوله کشی شهری دارای املاح مضر بسیار زیادی است . از جمله این املاح مضر میتوان به نیترات ، نیتریت ، آرسنیک ، آلومینیوم و آهک و… اشاره نمود که ضررهای جبران ناپذیری برای سلامت بدن انسان خواهند داشت .

دستگاه تصفیه آب آسا

نیترات یکی از مواد محلول در آب آشامیدنی است که از طریق آلودگی آب های زیر زمینی در سطح آب آشامیدنی لوله کشی شهری افزایش میابد و یک ماده سرطانزا است که باید به کمترین سطح خود در آب آشامیدنی نرمال سلامت بدن برسد .

با این حال تصفیه خانه های وسیع شهری برای حذف نیترات و نیتریت و املاح بسیار ریز با هزینه های هنگفتی مواجه خواهند شد . به همین جهت توانایی حذف املاح بسیار ریز موجود در آب آشامیدنی را نداشته و تنها به حذف املاح درشت و شن و ماسه و گل و لای میپردازند که این امر هم به خوبی انجام نمیگیرد و در مرحله آخر به کلرزنی آب آشامیدنی خواهند پرداخت .

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

از بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران میتوان به دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا Minerva تایوانی اشاره نمود که از سیستم اسمز معکوس ro جدیدترین و بهترین روش تصفیه ی آب آشامیدنی در دنیا بهره میگیرد و توانایی حذف املاح بسیار ریز موجود در آب آشامیدنی را نیز داراست . پیشنهاد میکنیم برای دریافت اطلاعات کامل در رابطه با بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی به صفحه معرفی بهترین محصولات شرکت تصفیه آسا مراجعه نمایید .

از مزایای دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا میتوان به ارائه مدل های مختلف 6 مرحله ای معدنی ساز RO6_50G ، هفت مرحله ای یونیزه قلیایی ساز RO7_ALKALINE ، هشت مرحله ای اکسیژن ساز RO8_O2PLUS و هشت مرحله ای لامپ یو وی دار RO8_UV اشاره نمود . قیمت بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی مینروا در ایران بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی بوده و علاوه بر آن نمایندگی انحصاری مینروا ، سایت تصفیه آسا ، به ارائه تضمین قیمت در کنار گارانتی کیفیت به مصرف کنندگان میپردازد .

از دیگر مزایای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا میتوان به دارا بودن نماد اصالت جهت تشخیص اصلی بودن آب تصفیه کن توسط مشتریان اشاره نمود . همچنین این دستگاه طبق تاییدیه سازمان جهانی بهداشت سختی آب آشامیدنی TDS را به زیر عدد 100 که بهترین سختی برای آب آشامیدنی است کاهش میدهد و در سراسر ایران این مقوله بررسی شده است .

دستگاه تصفیه کننده آب خانگی مینروا یک سیستم اسمز معکوس پمپ و مخزن دار دارد که در صورت قطع برق و آب آشامیدنی ، تا 16 لیتر آب آشامیدنی تصفیه شده بدون افت فشار در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد . همچنین این سیستم مجهز به شیر میکس جهت جلوگیری از تلخی آب تصفیه شده در مناطق مختلف است .

عملکرد بهترین برند تصفیه آب خانگی به این صورت است که ابتدا در فیلترهای سه گانه تصفیه آب مراحل اول دوم و سوم ، به حذف املاح بزرگ تر از 5 میکرون همچون شن و ماسه و گل و لای و زنگ لوله میپردازد تا از بروز سنگ کلیه در بدن انسان جلوگیری نماید . همچنین فیلتر کربن اکتیو و فیلتر تصفیه آب کربن بلاک در مرحله 2 و 3 کلر و مواد جانبی کلر از آب آشامیدنی را حذف و تصفیه مینمایند .

کلر موجود در آب آشامیدنی میتواند منجر به ریزش مو و چروک شدن پوست بدن انسان شود و به همین جهت حذف آن از ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی محسوب میگردد . فیلتر مرحله چهارم ممبران دستگاه آب شیرین کن خانگی قلب اصلی دستگاه است که توانایی حذف املاح مضر موجود در آب تا 0,0001 میکرون را داراست . فیلتر پست کربن مرحله پنجم بو ، طعم و رنگ آب آشامیدنی را شیرین مینماید و طعم تلخ آب را تصفیه میکند .

فیلتر مینرال معدنی ساز مرحله ششم املاح معدنی مفیدی که در طی مراحل تصفیه حذف شده بودند همچون کلسیم ، منیزیم ، سدیم و بی کربنات را به آب اضافه مینماید . فیلتر آلکالاین قلیایی کننده آب آشامیدنی با افزایش سطح PH آب توانایی به آن خواص آب قلیایی یعنی خواص آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی قوی میدهد .

فیلتر مرحله هشتم اکسیژن ساز دستگاه تصفیه آب یک فیلتر آنتی باکتریال است که علاوه بر افزایش سطح اکسیژن موجود در آب آشامیدنی به حذف باکتری های مضر موجود در آب نیز خواهد پرداخت . جهت اطلاعات بیشتر در ارتباط با سوال دستگاه تصفیه آب خانگی چه مارکی خوبه؟ به آدرس https://www.tasfiyeasa.com/?p=1130 از سایت تصفیه آسا مراجعه نمایید .

این روزها لزوم استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی با توجه به آلودگی آب‌های زیر زمینی بر کسی پوشیده نیست. با این حال این که چه نوع دستگاه آب تصفیه کن خانگی مناسب برای منزل بخریم و دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه، نیازمند بررسی نکات مهمی است تا از میان دستگاه‌های تصفیه آب دارای استاندارد جهانی در بازار ایران، بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی را انتخاب نمایید.

تنوع برند و مشخصات دستگاه آب تصفیه کن خانگی در کنار قیمت دستگاه تصفیه آب مسئله‌ای مهم است که راه انتخاب دستگاه تصفیه کننده آب مناسب منزل را کمی دشوار نموده است و در ذهن ما سوالاتی همچون چه دستگاه تصفیه آب بخریم؟ یا اصلا دستگاه تصفیه آب خانگی مفید است یا مضر؟ نقش می‌بندد، که با بررسی انواع برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی امروز به تمام این سوالات پاسخی جامع خواهیم داد تا مناسب‌ترین آب تصفیه کن خانگی را خریداری نمایید.

آب آشامیدنی سرشار از نیترات، نیتریت، آرسنیک و آلومینیوم است و خب طبیعتا برخی از دستگاه‌های موجود در بازار و بورس فروش تصفیه آب توانایی حذف و تصفیه این املاح را ندارند. برای مثال یک تصفیه آب رومیزی کلمنی معمولی و ساده نمی‌تواند املاح مضری همچون نیترات، که ابعاد کوچکتر از 0,0001 میکرون دارد، را تصفیه نماید.

البته این دستگاه‌ها برای برطرف کردن نیاز خوب هستند، ولی استاندارد جهانی بهداشت NSF که سختی آب مناسب سلامت بدن انسان را بین عدد 30 الی 90 اعلام کرده است را در اختیار شما عزیزان قرار نخواهند داد.

مهم‌ترین روش تصفیه آب آشامیدنی در میان انواع سیستم‌های موجود در فروشگاه‌های اینترنتی تصفیه آب، سیستم اسمز معکوس خانگی Reverse Osmosis System می‌باشد. یک تصفیه آب خانگی اسمز معکوس در فیلتر تصفیه آب در مراحل اول تا سوم، املاح درشت آب آشامیدنی را حذف و سپس املاح مضر بسیار ریز همچون نیترات و نیتریت را تصفیه خواهد نمود.

همچنین، سیستم اسمز معکوس پس از تصفیه کامل آب و کاهش سختی استاندارد بدن انسان، بو طعم و رنگ آب آشامیدنی را شیرین می‌نماید و املاح مفیدی همچون کلسیم، سدیم، بی کربنات و … را اضافه می‌کند.

اغلب دستگاه‌های تصفیه کننده آب اسمز معکوس بین 6 الی 8 مرحله فیلتر تصفیه آب دارند. مدل‌های هفت مرحله ای، آب قلیایی تولید می‌کنند که به دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی مشهورند و مدل‌های پر فروش 8 مرحله ای نیز دارای فیلتر اکسیژن ساز هستند که به دستگاه تصفیه آب اکسیژن ساز معروف می‌باشند. در زیر به انواع دستگاه آب تصفیه کن خانگی و قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی می‌پردازیم و به شما بهترین گزینه‌ها را معرفی می‌کنیم.

چه دستگاه تصفیه آبی بخریم؟

بدون شک بهترین روش تصفیه ی آب آشامیدنی در دنیا، سیستم اسمز معکوس RO محسوب میشود. آب تصفیه کن مینروا Minerva در هر چهار مدل خانگی از سیستم اسمز معکوس بهره میگیرد اما اساس کار سیستم اسمز معکوس چیست و عملکرد آن چگونه است؟ طبق مقاله منتشر شده در سایت ویکی پدیا عملکرد سیستم Reverse Osmosis به شرح زیر است :

اسمز معکوس ( RO ) یک فرآیند تصفیه آب است که با استفاده از غشا یا ممبران اسمز معکوس خانگی که یک فیلتر تصفیه آب نفوذ ناپذیر محسوب میشود، یون ها، مولکول های مضر موجود در آب آشامیدنی و ذرات بزرگتر همچون رسوبات و شن و ماسه و گل و لای را از آب آشامیدنی جدا میکند. در اسمز معکوس، از فشار اعمال شده توسط پمپ تصفیه آب خانگی استفاده میشود تا این ذرات به درستی از آب آشامیدنی حذف شده و به پساب فاضلاب هدایت شوند. اسمز معکوس میتواند انواع بسیاری از گونه های شیمیایی محلول و معلق همچون باکتری های مضر را از آب آلوده تصفیه نموده و در تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی در سطح وسیع تر هم کاربرد دارد. ذرات کوچک مثل مولکول آب از لایه های ممبران عبور میکنند زیرا از ابعاد 0,0001 میکرون کوچکتر بوده و ذرات بزرگتر از آن همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم، فلوراید و... از آب آشامیدنی تصفیه میگردند.

در تمام مدل های تصفیه آب مینروا Minerva که جزو برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران محسوب میگردد از سیستم اسمز معکوس استفاده شده که کیفیت درجه یک و توانایی تصفیه بالایی دارند.

دستگاه تصفیه آب چند مرحله ای بخریم؟

انواع مدل های تصفیه آب در مرکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و ایران، دستگاه های ۳ مرحله ای، ۵ مرحله ای، ۶ مرحله ای، ۷ مرحله ای، ۸ مرحله ای، ۹ مرحله ای، ۱۰ مرحله ای و ۱۱ مرحله ای میباشند که عرضه و به فروش میرسند. اما برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی نیازمند بررسی نکات مهمی هستید تا دقیقا طبق نیاز خود به خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل پرداخته و بیش از حد لازم هزینه نکنید.

پرفروش ترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران، تصفیه آب ۸ مرحله ای اکسیژن ساز مینروا بوده که برای منازل در سراسر ایران کاربرد دارد. برای آب چاه خانگی نیز بهترین مدل تصفیه آب مینروا، تصفیه آب فرابنفش ۸ مرحله ای لامپ یو وی دار است که به انگل زدایی و میکروب زدایی آب چاه پرداخته و آن را به خوبی به آب شرب تبدیل مینماید.

منبع : تسنیم – دنیای اقتصاد – سایت تصفیه آسا – https://www.tasfiyeasa.com/

نوشته شده در خرداد 1400 | رپورتاژ آگهی


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای www.v-eshgh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:www.v-eshgh.ir | نقشه سایت